Access Tanıtım Semineri | 17.11.2017
17.11.2017 tarihindeki Access Bars,Access Face-lift ve Access Beden Prosesleri hakkında bilgi aktardım.Daha da cok insana katkı olabilmem için neler mümkün?

MBS Mind, Body and Spirit Festival | 4-5 Kasım 2017
Güney Lefkoşa’da Filoxenia Konferans Salonu’nda organize edilen MBS Mind, Body and Spirit (Ruh,Zihin ve Beden) Festivali iki tam gün boyunca yüzlerce insanın katılımıyla neşe ve ihtişam içinde gerçekleşti. Access Consciousness seminerimde eğitimeni ve uygulayıcısı olduğum Access Bars, Access Face-lift ve Access Beden Prosesleri hakkında bilgiler aktardım. Floxenia “Zen” Salonunda gerçekleşen 50 dakikalık seminerim ilgiyle dinlendi. Access Consciousness standımızda birçok kişiye ücretsiz Access Bars tanıtım seansları gerçekleştirdik ve bilgi almak için gelen yerli ve yabancı birçok insana bilgiler aktardık. Bundan daha iyi nasıl olur? Başka neler mümkün?

1. Farkındalık Festivali | 3-4 Haziran 2017
3-4 Haziran tarihlerinde Girne/Lords Palace Otel’de, geliri tedavisi sürmekte olan Nefes’e bağışlanmak üzere yapılan 1. Farkındalık Seminerinden görüntüler. Birçok kişi Access Bars seansını deneyimleme şansı yakaladı. Access Consicousness ile ilgili vermiş olduğum seminer ilgi ve takdir gördü. KKTC İlk Access Bars, Access Facelift ve Access Beden Prosesleri Eğitmeni Türkan Gökberk

Lefkoşa Başkent Lions Kulübü | 13.12.2016
Lefkoşa Başkent Lions Kulübü’nün gerçekleştirdiği 13.12.2016 tarihindeki toplantısına konuk olup, Access Bars,Access Face-lift ve Access Beden Prosesleri hakkında bilgi aktardım. Bana verilen bu imkan için sonsuz teşekkür ve sevgilerimi sunuyorum Daha da cok insana katkı olabilmem için neler mümkün?

İskele Sahil Lions ve İskele Sahil Leo Kulüplerinin Toplantısı | 5.12.2016
İskele Sahil Lions ve İskele Sahil LEO Kulüplerinin 05.12.2016 tarihindeki toplantısına konuk olup, Access Bars,Access Face-lift ve Access Beden Prosesleri hakkında bilgi aktardım. Bana verilen bu imkan için sonsuz teşekkür ve sevgilerimi sunuyorum Daha da cok insana katkı olabilmem için neler mümkün?

Kyrenia St. Hilarion Rotary Kulübü Toplantısı | 27.10.2016
Kyrenia St. Hilarion Rotary Kulübü’nün 27.10.2016 tarihindeki toplantısına konuk olup, Access Bars hakkında bilgi aktardım. Bana bu imkanı veren Rotary Club of Kyrenia-St. Hilarion Kulübü’ne sonsuz teşekkür ve sevgilerimle.. Daha da cok insana katkı olabilmem için neler mümkün?

Girne Özgürada Lions ve Girne Vatan Lions Kulüpleri Toplantısı
Girne Özgürada Lions Kulübü ve Girne Vatan Lions Kulübü’nün birlikte gerçekleştirdiği 10.09.2016 tarihindeki toplantısına konuk olup, Access Bars hakkında bilgi aktardım. Bana verilen bu imkan için sonsuz teşekkür ve sevgilerimi sunuyorum Daha da cok insana katkı olabilmem için neler mümkün?

Güzelyurt Yeşilada Lions Kulübü Derneği Toplantısı
Güzelyurt Yeşilada Lions Kulübü Derneği’nin 08.09.2016 tarihindeki toplantısına konuk olup, Access Bars hakkında bilgi aktardım. Bana bu imkanı veren Güzelyurt Yeşilada Lions Kulübüne sonsuz teşekkür ve sevgilerimle.. Daha da cok insana katkı olabilmem için neler mümkün?

Türkan Gökberk © 2016 | Bu web sitesinde belirtilen faaliyetlerin ve kullanım alanlarının hiçbiri tedavi amacı ve niteliği taşımamaktadır. Bu web sitesinde yer alan aktarımlar sadece okuyucuları bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir.Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır.Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren sorunlar için mutlaka doktora danışılmalıdır.