Access Consciousness

Access Consciousness, 1990 Yılında Amerika’lı Gary Douglas tarafından yaratılmış bir sistem olup daha sonra Dr. Dain Heer’de ona katılmış ve halen ikisi birlikte geliştirmeye devam etmektedirler. Access Consciousness 180’den fazla ülkede memnuniyetle kullanılmaktadır.

Access Consciousness ( Bilince Erişim ) Size hayatınızda daha muazzam kolaylık,neşe,bolluk,seçenek ve olasılıklar vermek üzere tasarlanmış araçlar ve teknikler bütünüdür.

Bilinç, yaşamınızda her anda kendinizi veya başka birini yargılamadan var olma yeteneğidir. Herşeyi alma, hiçbirşeyi reddetmeme ve hayatta arzuladığınız herşeyi (şu anda sahip olduğunuzdan daha büyük ve hayal edebileceğinizden daha fazla olan birşeyi) yaratma yeteneğidir.

Türkan Gökberk © 2016 | Bu web sitesinde belirtilen faaliyetlerin ve kullanım alanlarının hiçbiri tedavi amacı ve niteliği taşımamaktadır. Bu web sitesinde yer alan aktarımlar sadece okuyucuları bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir.Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır.Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren sorunlar için mutlaka doktora danışılmalıdır.