Dr. Dain Heer

prac_dain

Enerji dönüşüm virtüözü, yazar, uluslararası konuşmacı ve workshop eğitimcisi/kolaylaştırıcısı (“facilitator”)  olan Dr. Dain Heer, en çok Var Olmanın Enerjetik Sentezi olarak adlandırılan benzersiz enerjetik dönüşüm süreçleriyle bilinmektedir.

Dain olağan üstü bilişine, Los Angeles da yoksul bir mahallede büyürken çok genç yaşta sığınmak zorunda kaldı. Büyüdüğü yerdeki 5 millik bir alanda tek beyaz o vardı. Kendisi ve diğerleri arasında o bir fark görmedi ve hala da görmüyor. Dain yetersizlik, acımasızlık ve istismar dünyasına şaşırtıcı bir farkındalıkla geldi. Bir yarısının parası olmayan, diğer yarısının parası olan bir aileden geldi.

Sürekli olarak zihinsel, fiziksel, duygusal, seksüel ve parasal istismara maruz kalıyordu. Seçtiği ve istediği her şey ondan alınıyordu. Hiçbir şeye sahip olmadığını çok erken öğrendi.

Ama Dain kurban olmayı asla seçmedi, hatta acısını çektiği bütün o istismarlardan sonra dahi. Dain bu süre boyunca kişisel dönüşümü, izin vermeyi, cesaretli ve dirençli olmayı keşfetti. Hayatın mücadelelerini gücün hediyesine dönüştürmeyi öğrendi. En sonunda öne çıkan şey nezaket / iyilikti ki bu hala Dain’in içinde olan şeydi. Her birimiz kendi içimizde nezaketi / iyiliği ya da kurban olmayı seçeceğimiz bir yere sahibiz. Dain daima nezaketi / iyiliği seçti.

Zamanla kendinde hediye olarak fark ettikleri, enerjinin farkındalığı ve bundan faydalanma yeteneği ve kendi yeteneklerinin ve bilişinin farkına varmak oldu. Onun hediyesi hayata bakış yeteneği, enerjiyi değiştirmek ve insanlara kendilerini, daha önce hiç kimsenin seçmediği bir konumdan, iyileştirmeleri için yardımcı olmaktır. O, enerjiden faydalanma kapasitesi, yetenekler ve bilişin eğer seçmeye istekli olurlarsa herkesin hediyesi olduğunu keşfeden bir kişidir.

Dain yaşamları değiştiren ve farklı seçenekler yaratan ve insanları, onlar için gerçekten mümkün olanın farkında olmaları için güçlendirmeye istekli, uluslararası bilinen düşünce liderlerinde biri haline geldi. İnsanların, kendi yetenek ve bilişlerinden faydalanmayı fark etmelerini kolaylaştırarak, şifalanmakla ilgili tamamen farklı bir yaklaşımı vardır. Mümkün olan enerjetik dönüşüm hızlı ve gerçekten dinamiktir.

Dain, dünyada başka hiçbir şeye benzemeyen, kişisel dönüşümler hakkındaki kendine özgü perspektifleri ile dünya çapında benimsendi.

Dain konuşmalarında, seminerlerinde ve kitaplarında insanlara aradıkları değişimin mümkün olduğunu bilmeleri konusunda ilham vermek için kendi kişisel dönüşümünden hikayeleri kullanır. Bu onları kendi hayatlarının yaratıcısı olduklarını bilmeleri konusunda güçlendirir. Dain aynı zamanda insanlara gerçek, pragmatik ve dinamik araçlara ve gerçekten sahip olmak istedikleri hayatı ve gerçekten yaşamak istedikleri dünyayı yaratma farkındalığına erişim sağlar.

Dain insanları, tümüyle izin verme, şefkat, espri ve olağanüstü bilişle, daha fazla bilince davet eder.

Daha fazlası

Dain ABD Kaliforniya da doğup büyümüş bir Doktor, Kayropraktördür. Bilinçte Görüşmeler adlı bir radyo programına düzenli olarak ev sahipliği yapmaktadır. Düzenli olarak Dr. Pat ve Amerika nın Sesi programına çıkmakta ve yüzlerce ulusal radyo kuruluşuna davetli olarak katılmaktadır. Aynı zamanda Fox Haberler, Yeni Zelanda, Avustralya, Kanada ve Gaiam TV de yer alan Günaydın Şovları dahil farklı televizyon programlarına katılmaktadır.

Dain bedenlenme, iyileşme, para ve ilişkileri konu alan dokuz adet kitabın yazarıdır. En son kitabı Kendin Olmak, Dünyayı Değiştirmek – ‘Being You, Changing the World’ 2011 Haziranın da yayımlanmış ve İsveççe, Almanca, İspanyolca, İtalyanca ve Estonya dillerine çevrilmiştir.

Türkan Gökberk © 2016 | Bu web sitesinde belirtilen faaliyetlerin ve kullanım alanlarının hiçbiri tedavi amacı ve niteliği taşımamaktadır. Bu web sitesinde yer alan aktarımlar sadece okuyucuları bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir.Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır.Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren sorunlar için mutlaka doktora danışılmalıdır.